Baltijos šalių plaukimo čempionatą laimėjo lietuviai
Gruodį būdama saviizoliacijoje Kotryna turėjo praleisti Lietuvos plaukimo čempionatą, bet sausio pradžioje plaukikė grįžo į treniruotes ir puikiai pasirodė Lietuvos žiemos pirmenybėse.
Gruodį būdama saviizoliacijoje Kotryna turėjo praleisti Lietuvos plaukimo čempionatą, bet sausio pradžioje plaukikė grįžo į treniruotes ir puikiai pasirodė Lietuvos žiemos pirmenybėse.
Šiais metais aukso medaliais džiaugiasi pirmą kartą Lietuvos čempione tapusi Vilniaus „SM Tauro – SŽK Žuvėdros“ merginų komanda, vadovaujama trenerio Maksimo Tarasovo.
Lietuvis kovoje dėl vietos aštuntfinalyje po dramatiškos kovos 9:10 pralaimėjo australui Simonui Whitlockui (PDC-19).
Legendinis Lietuvos plaukikas Robertas Žulpa nedvejoja paklaustas, ką vertina labiau – olimpinį auksą ar pasaulio rekordą: „Žinoma, kad olimpinį aukso medalį. Dabar mažai kas žino, kad 1981 metais Kroatijoje per Europos čempionatą pagerinau pasaulio rekordą. O kad esu olimpinis čempionas – žino dauguma“.
Kaunietė moterų 50 m nugara atrankoje finišavo per 28,76 sek. ir pagerino Rūtai Meilutytei nuo 2013 metų priklausiusį Lietuvos rekordą (28,78).
Lietuvis kovą pradėjo nuo trečiojo rato, kuriame burtai lėmė akistatą su keturiskart BDO organizacijos pasaulio čempione angle Lisa Ashton.
„Sveikatos dirbti turiu, jėgų ir ištvermės pasisėmiau dar jaunystėje, kai ketverius metus po daug kilometrų pėsčiomis eidavau į mokyklą“, – šypteli V.E.Kubilienė, kuriai kovo 5 d. sukanka 85-eri.
Naujasis Lietuvos triatlono federacijos prezidentas Saulius Batavičius, į sporto pasaulį atėjęs iš verslo, pasirengęs triatloną nuvesti iki pirmojo populiariausių sporto šakų penketuko.
Europoje plintant žirgų Herpes virusui, atšaukiamos svarbios varžybos, kuriose planavo dalyvauti ir lietuviai.
Sunkų pandemijos laikotarpį išgyvenantis Lietuvos vandensvydis pamažu bando grįžti į normalų ritmą.