Nepralaimėjusių nebeliko: „Energija-GV” parklupdė „Hockey Punks”
Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį tarpusavyje susikovė dvi pirmenybių lyderės.
Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį tarpusavyje susikovė dvi pirmenybių lyderės.
Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų Ramūnas Navardauskas nusprendė baigti profesionalaus dviratininko karjerą.
Šių metų lapkričio 27-29 dienomis startuos ilgai laukta Baltijos ledo ritulio lyga.
Į pirmojo viceprezidento poziciją buvo pasiūlyta viena – Utenos apskrities futbolo federacijos prezidento Nemuno Dagilio – kandidatūra.
Lietuvos čempionės Telšių stadione priėmė Norvegijos flagmanę Oslo „Valerenga“ ir turėjo pripažinti pajėgių varžovių pranašumą rezultatu 0:7 (0:3).
Kaip ir kiti 46 realaus pasaulio lenktynininkai vardinį organizatorių kvietimą gavęs Gustas Grinbergas finišavo 12-oje vietoje.
Į Tokijo olimpinių žaidynių kandidatų sąrašą įtrauktas plaukikas Danilas Pancerevas.
Vilniaus centre, šalia Neries vasarą vilniečiams bus atverta nauja erdvė – Paralimpiečių krantinė.
Pirmą varžybų dieną Lietuvos sporto universiteto sporto salėje vyko 9 kovos. Net penkios iš jų baigėsi anksčiau laiko.
Antrajame pusfinalyje savo jėgas išmėgins Gargždų „Amber-Arlanga“ ir Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysa“.