„Moterų ralio“ nugalėtojos: laimėti antrą kartą – fantastiškas jausmas
Justina Nekiūnaitė, Julija Skudutė ir Aneta Tankovič, važiavusios dvidešimt penktu numeriu pažymėtu automobiliu „Subaru XV“, „Moterų ralį“ laimėjo jau antrą kartą.
Justina Nekiūnaitė, Julija Skudutė ir Aneta Tankovič, važiavusios dvidešimt penktu numeriu pažymėtu automobiliu „Subaru XV“, „Moterų ralį“ laimėjo jau antrą kartą.
„Moterų ralio“ dalyvės kartu su Lietuvos kelių policijos tarnyba nori atkreipti visų vairuotojų dėmesį į saugų bei etišką vairavimą ir skelbia saugumo akciją „Gerbk gyvybę – neviršyk greičio“.
Vilniuje praūžė aštuntasis „Moterų ralis“. Dalyvavo 260 ekipažų ir daugiau kaip 1000 moterų.
Vilniuje startavo Lietuvos moterų Dakaru vadinamas renginys „Moterų ralis“. Aštuntus metus iš eilės vykstantis ralis neužleidžia „masiškiausio moterų autosporto renginio“ pozicijų. Šiemet prie starto linijos išsirikiavo daugiau kaip 250 ekipažų.
Šį šeštadienį, gegužės 28 d., startuoja didžiausias Lietuvoje automobilių sporto renginys, skirtas moterims – „Moterų ralis“. Į renginį užsiregistravo 270 ekipažų, dalyvaus daugiau kaip 1000 moterų ir merginų iš visos Lietuvos.
Nuo šiandien automobilių sporto mėgėjos kviečiamos registruotis į „Moterų ralį“. Moterų auditorijai skirto renginio data – gegužės 28 d. Šiemet tai bus jau aštuntas „Moterų ralis“. Organizatoriai ralio gerbėjoms ruošia naują maršrutą ir staigmenų.
Iš Latvijos į Lietuvą prieš keletą metų importuota orientacinio-pramoginio moterų ralio idėja mūsų šalyje sukėlė tikrą tokio pobūdžio varžybų cunamį.
Panevėžio „Toyota“ automobilių atstovybės „Auresa“ palaikoma komanda be pertraukų „Moterų ralyje“ dalyvauja jau nuo pat pirmojo renginio, kuris debiutavo 2015-aisiais.