„Moterų ralyje“ – elektromobilių triumfas
Lietuvoje praūžė dvyliktasis „Moterų ralis“ – vienas masiškiausių ir spalvingiausių automobilių sporto renginių šalyje, šiemet subūręs 150 ekipažų ir beveik 600 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų.
Lietuvoje praūžė dvyliktasis „Moterų ralis“ – vienas masiškiausių ir spalvingiausių automobilių sporto renginių šalyje, šiemet subūręs 150 ekipažų ir beveik 600 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų.
Renginyje sudalyvavo daugiau kaip 700 moterų iš visos Lietuvos.
Per keletą valandų iš čia išvyks kone 200 ekipažų, beveik 700 moterų, kurios leisis į jaudinančią kelionę po Lietuvą.
Nuo 9 val. ryto Vilniaus Gedimino prospekte, priešais Katedros aikštę, prasidės pirmųjų ekipažų startas, kuris tęsis tris valandas.
Didžiausias Lietuvoje automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ gegužės 10-ąją prie starto linijos sukvies moteris iš visos Lietuvos.
„Moterų ralis“ – tai ne tik geros emocijos bei adrenalino kupinos akimirkos, puošnūs dalyvių ekipažai, netikėtos užduotys, aplankytos vaizdingos Lietuvos vietos, bet ir nemenkas iššūkis organizatoriams.
Pavasarinį „Moterų ralio“ iššūkį priėmė 196 ekipažai, t. y. bemaž 800 moterų.
Iki didžiausio Lietuvoje automobilių sporto renginio „Moterų ralis“ liko dešimt dienų.
Didžiausias Lietuvoje „Moterų ralio“ renginys kasmet sulaukia daugiau kaip tūkstančio dalyvių. Trečdalis jų – naujokės.
„Moterų ralio“ dalyvės kartu su Lietuvos policijos pareigūnais nori atkreipti visų vairuotojų dėmesį į saugų bei etišką vairavimą ir skelbia saugumo akciją „Pėstieji keliuose“.