Netikėtas sprendimas: Gintaras Staniulis nori trauktis iš Toplygos prezidento posto
Nuo 2024 metų sezono pradžios Toplygos prezidento pareigas užėmęs Gintaras Staniulis pateikė prašymą pasitraukti iš užimamų pareigų.
Nuo 2024 metų sezono pradžios Toplygos prezidento pareigas užėmęs Gintaras Staniulis pateikė prašymą pasitraukti iš užimamų pareigų.
„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas antradienį Šveicarijoje vykusioje burtų traukimo ceremonijoje sužinojo būsimus savo varžovus UEFA Čempionų lygos atrankos pirmajame etape.
Priimdamas sprendimą keltis į Vilnių futbolininkas įvertino ir Lietuvos ryšį su Ukraina.
Toplygos 17-asis turas buvo pažymėtas gegužės mėnesio laureatų apdovanojimais. Geriausiais tapo Telšių „Džiugo“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipų atstovai.
Nuo 2022 metų rengiamame tarptautiniame labdaringame futbolo turnyre „Ambasadorių taurė“ dalyvavo 20 komandų, o daugiausiai dėmesio sulaukė su Prezidentūros komanda turnyre startavęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
Birželio 14 dieną į neeilinį posėdį susirinkęs LFF Drausmės komitetas nagrinėjo bylą dėl galimų LFF Klubų licencijavimo taisyklių, 2026 m. LFF Toplygos čempionato varžybų nuostatų ir LFF Drausmės kodekso nuostatų pažeidimų, taikytinų FK „Riterių“ klubui.
17-ojo turo žalgiriečių dvikova svečiuose su Kauno rajono „Hegelmann“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).
Dar vienerios atkaklios 17-ojo Toplygos turo rungtynės buvo sužaistos Suvalkijoje. Atkakli kova tarp Marijampolės „Sūduvos bei Gargždų „Bangos“ įvarčiais nelepino – dvikova baigėsi 0:0.
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo antrą iš eilės pergalę Toplygoje. Darganotą penktadienio vakarą žalgiriečiai įvarčių liūtimi prapliupusioje 17-ojo turo dvikovoje 3:2 (3:0) nugalėjo kitą sostinės ekipą „Riterius“.
17-ajame ture Mariaus Stankevičiaus kariauna pasiekė revanšą ir 2:1 nugalėjo „Panevėžį“.