Toplygoje – „Bangos“ antausis čempionui „Kauno Žalgiriui“ ir lygos lyderio „Džiugo“ lygiosios su „Hegelmann“
Trečiadienį sužaisto dvejos Toplygos 20-ojo turo rungtynės. Jų favoritams nepavyko iškovoti pergalių.
Trečiadienį sužaisto dvejos Toplygos 20-ojo turo rungtynės. Jų favoritams nepavyko iškovoti pergalių.
Šveicarijoje esančioje UEFA būstinėje trečiadienį buvo traukiami antrojo UEFA Čempionų lygos bei Konferencijų lygos atrankos etapo burtai.
„Kauno Žalgirio“ futsal ekipa pratęsė sutartį su praėjusį sezoną į komandą sugrįžusiu legionieriumi. Komandos marškinėlius ir toliau vilkės brazilas Vinicius Carvalho.
Įsibėgėjęs Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė pergalingą seriją Toplygos čempionate. 20-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai namie 3:0 (2:0) pranoko „Panevėžį“ׅ.
20-ąjį Toplygos turą atidarė Marijampolės „Sūduvos“ bei FA „Šiauliai“ dvikova. Mačo pradžioje klydusios komandos nugalėtoją išsiaiškino per pridėtą teisėjo laiką, o pergalę 2:1 (1:1) šventė sūduviečiai.
Šveicarijoje ištraukus burtus Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno r. „Hegelmann“ sužinojo, su kuo žais UEFA Konferencijų lygos pirmajame atrankos etape. Šio etapo rungtynės vyks liepos 9 ir 16 dienomis.
Nuo 2024 metų sezono pradžios Toplygos prezidento pareigas užėmęs Gintaras Staniulis pateikė prašymą pasitraukti iš užimamų pareigų.
„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas antradienį Šveicarijoje vykusioje burtų traukimo ceremonijoje sužinojo būsimus savo varžovus UEFA Čempionų lygos atrankos pirmajame etape.
Priimdamas sprendimą keltis į Vilnių futbolininkas įvertino ir Lietuvos ryšį su Ukraina.
Toplygos 17-asis turas buvo pažymėtas gegužės mėnesio laureatų apdovanojimais. Geriausiais tapo Telšių „Džiugo“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipų atstovai.