Lietuviai padeda pildyti „Energy Standard“ taupyklę
Simono Bilio, Dano Rapšio ir Andriaus Šidlausko atstovaujama Paryžiaus „Energy Standard“ komanda pirmadienį pradėjo priešpaskutinį reguliaraus Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezono etapą.
Simono Bilio, Dano Rapšio ir Andriaus Šidlausko atstovaujama Paryžiaus „Energy Standard“ komanda pirmadienį pradėjo priešpaskutinį reguliaraus Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezono etapą.
Visą laiką laikęsis lyderių dvejete pergalę lietuvis užsitikrino stipriu finišu.
Greitai suvokęs klaidą, lietuvis pasileido pirmyn ir vos išsaugojo prieš tai susikurtą daugiau nei 5 sekundžių pranašumą.
Čempionės titulą ginanti „Energy Standard“ iškovojo pirmąją pergalę naujajame Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezone. Pirmadienio vakarą Budapešto „Duna“ arenoje baigėsi jau šeštasis lygos etapas, kuriame pasirodė ir visi trys „Energy Standard“ komandai atstovaujantys lietuviai.
Po dviejų savaičių pertraukos lietuvių atstovaujama „Energy Standard“ komanda ir vėl varžosi Budapešto „Duna“ arenoje. Sekmadienį čia prasidėjo Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) šeštasis etapas, kuriame netrūko ir mūsiškių pasirodymų.
Plaukimo meistrai nepasidavė koronavirusui – nors ir pusmečiu vėliau nei planuota, Palangoje surengtos tradicinės Vytauto ir Vytauto Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei antrasis Eurazijos čempionatas.
Penktadienį Budapešto „Duna“ arenoje prasidėjo antrasis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezonas.
Vienas iš kandidato ambicingų tikslų – suburti 100 tūkst. žmonių apimančią stiprią plaukimo bendruomenę.
Dvi dienas trukusios pirmosios po karantino Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) surengtos varžybos – LPF Sprinto taurė – baigėsi.
Pirmąją LPF Sprinto taurės varžybų dieną į Vilniaus Fabijoniškių 25 metrų ilgio baseiną šoko šalies plaukimo rinktinės nariai, būsimi olimpiečiai, kandidatai į olimpinę rinktinę ir kiti plaukikai.