
Lietuvos čiuožėja, olimpietė Paulina Ramanauskaitė trečiadienį paskelbė apie savo karjeros pabaigą. 23-ejų metų sportininkė apie tai pranešė socialiniame tinkle „Instagram“.
„Čiuožimas buvo nuostabus mano gyvenimo etapas, trukęs 18 metų, kurį branginsiu amžinai. Jis suformavo mane ne tik kaip sportininkę, bet ir kaip asmenybę. Esu be galo dėkinga už visas galimybes, kurias man suteikė šis sportas, už patirtis, kurias išgyvenau, ir už draugystes, kurias užmezgiau šiame kelyje.
Užverdama šį gyvenimo etapą, darau tai pilna širdimi. Prisiminimai, pamokos, draugystės ir emocijos, kurias man suteikė čiuožimas, liks su manimi amžinai. Visada saugosiu juos savo širdyje ir į šią kelionę žvelgsiu su pasididžiavimu, dėkingumu ir meile. Ačiū visiems, kurie buvo šios kelionės dalimi“, – rašė P. Ramanauskaitė.
Ji taip pat savo žinutėje dėkojo savo partneriui Deividui Kizalai, artimiesiems bei Lietuvos čiuožimo federacijai, pabrėždama, jog jai buvo didelė garbė atstovauti Lietuvai.
P. Ramanauskaitė yra tapusi Lietuvos čempione solisčių grupėje ir atstovavo savo šaliai pasaulio jaunimo, Europos čempionatuose bei ISU jaunimo „Grand Prix“ etapuose.
Nuo 2020 metų ji pradėjo dalyvauti šokių ant ledo varžybose su Deividu Kizala. Ryškiausias jos pasiekimas – dalyvavimas 2022 metų žiemos olimpinėse žaidynėse, kuriose šis duetas užėmė 23-ią vietą.
Sportas24.lt






