Lietuvos U18 tinklinio rinktinė patirties sėmėsi iš Baltijos vicečempionių
„Elme Messer“ Baltijos moterų tinklinio čempionate pirmąsias rungtynes 2026 metais sužaidė Europos pirmenybėms besirengianti Lietuvos U18 rinktinė.
„Elme Messer“ Baltijos moterų tinklinio čempionate pirmąsias rungtynes 2026 metais sužaidė Europos pirmenybėms besirengianti Lietuvos U18 rinktinė.
Pirmąją pergalę CEV moterų tinklinio Čempionų lygos turnyre iškovojo „Volero Le Cannet“ (Prancūzija) klubas, kuriam atstovauja lietuvė Rūta Staniulytė.
Šiaulių „Elgos-Grafaitės-S-Sporto“ tinklininkai didžiąsias metų šventes pasitiks puikios nuotaikos.
Šalies vicečempionės „Kauno-VDU“ tinklininkės savo aikštėje 3:0 (25:20, 25:15, 25:20) nugalėjo aukso medalius šiemet iškovojusią VMSM „Sostinės tauro-VTC“ ekipą.
Pasistiprinusi Šiaulių „Elgos-Grafaitės-S-Sporto“ vyrų tinklinio komanda savaitgalį iškovojo įsimintiną pergalę „Elme Messer“ Baltijos lygoje.
2026-ieji metai bus ypatingi Lietuvos tinkliniui – mūsų šalyje pirmą kartą vyks Europos jaunimo (iki 18 metų) merginų čempionato finalinis etapas, o į didžiąją sceną po dešimtmečio pertraukos sugrįš Lietuvos moterų tinklinio rinktinė.
Pirmiausiai estės susitiko su Europos čempionatui besirengiančia Lietuvos U18 merginų rinktine.
Įsibėgėjančiame „Teida“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionate antrąsias pergales iškovojo ir turnyro lentelės viršuje įsitaisė Vilniaus universiteto (VU) ir VILNIUS TECH komandos.
„Volero Le Cannet“ (Prancūzija) klubas, kuriam atstovauja Lietuvos tinklininkė Rūta Staniulytė, pradėjo žygį CEV Čempionų lygos pagrindiniame etape.
Savaitgalį buvo duotas startas „Teida“ Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatams.