„Kauno-VDU“ tinklininkės susigrąžino stipriausios Lietuvos komandos vardą
Po metų pertraukos šalies čempionėmis tapo „Kauno-VDU“ tinklininkės, finale pranokusios praėjusių metų nugalėtoją VMSM „Sostinės tauro-VTC” ekipą.
Po metų pertraukos šalies čempionėmis tapo „Kauno-VDU“ tinklininkės, finale pranokusios praėjusių metų nugalėtoją VMSM „Sostinės tauro-VTC” ekipą.
Šeštadienį VDU V. Adamkaus sporto centre prasidėjusio „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalo ketverto turnyro pusfinalis pažymėtas įspūdingu jaunimo pagrindų sudarytų komandų pasirodymu. VMSM „Sostinės tauro-VTC“ komanda sugebėjo pateikti staigmeną ir prasibrauti į finalą. Dramatiškame pusfinalyje jaunosios vilnietės 3-2 (24:26, 25:22, 14:25, 27:25, 15:10) palaužė gerokai labiau patyrusią daugkartinę Lietuvos pirmenybių finalininkę Jonavos „Aušrinę“. Reguliariajame…
Šeštadienį 15 val. pirmajame pusfinalyje VMSM „Sostinės tauras“ susitiks su Jonavos „Aušrine“, o 18 val. įvyks „Kauno-VDU“ ir KSM „Starto-Viktorijos“ akistata.
Trečiadienį Kaune paaiškėjo paskutinė „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalo ketverto dalyvė.
Ketvirtfinalio etapas startavo gana intriguojančiai, nes favoritėmis laikomos ekipos sulaukė rimtų iššūkių.
Šeštadienį VDU V. Adamkaus sporto centro salėje finišavusiame „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionate po įspūdingos dramos triumfavo „Kauno-VDU“ komanda.
Penktadienį VDU Valdo Adamkaus sporto centre intriguojančiomis rungtynėmis prasidėjo „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalai.
Šį penktadienį ir šeštadienį VDU Valdo Adamkaus sporto centro salėje vyks „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalai.
Savaitgalį startavo „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalis, kuriame žaidžiama iki dviejų pergalių.
Savaitgalį Jonavos ekipa finale laimėjo seriją 2-0 prieš čempionės titulą praradusią Kauno „Kauno-VDU“ komandą.