
Ketvirtadienio vakarą Lietuvą apskriejo skaudi žinia – mirė žinomas Lietuvos sportininkas, Seimo narys Jevgenijus Šuklinas. Apie tai praneša lrt.lt.
Šią žinią LRT ketvirtadienio vakarą patvirtino Liberalų sąjūdžio atstovas Marijus Gailius.
Jevgenijus Šuklinas buvo vienas stipriausių Lietuvos sprinto kanojininkų – jis tapo daugkartiniu Europos čempionu ir pasaulio čempionatų prizininku.
Didžiausias jo sportinis pasiekimas buvo 2012 m. Londono olimpiados sidabro medalis vienviečių kanojų 200 m rungtyje. Tačiau 2019 m., pakartotinai patikrinus mėginius, buvo nustatytas draudžiamų medžiagų vartojimas, todėl medalis iš jo buvo atimtas.
Baigęs sportinę karjerą J. Šuklinas pasuko į politiką: dirbo Visagino savivaldybėje, laikinai ėjo Visagino mero pareigas, o nuo 2024 m. tapo Lietuvos Seimo nariu.
J. Šuklinui buvo 40 metų.
Prezidentas reiškia užuojautą dėl J. Šuklino mirties
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Seimo nario, olimpiečio Jevgenijaus Šuklino mirties.
„Netekome šaunaus, gyvenimą mylėjusio ir optimizmu kitus užkrėsdavusio žmogaus. Jevgenijus Šuklinas buvo stipri asmenybė – sporte, politikoje ir bendruomenėje. Jo energija, atvirumas ir tikėjimas žmonėmis daugeliui išliks šviesiu prisiminimu”- rašoma šalies vadovo užuojautoje.
Nuoširdžiai užjaučiu Jevgenijaus Šuklino šeimą, artimuosius, bičiulius ir visus, kuriems teko jį pažinti“, – sakė šalies vadovas.





