
Daugumai neįprastai daug laiko praleidžiant namuose, sumažėja jų įprastinės kasdieninės veiklos – per dieną atliekamų žingsnių skaičius, trūksta apsilankymų sporto salėse ir treniruočių aikštelėse. Tuo pačiu metu, daugeliui tai buvo pats laikas pradėti judėti. Išmaniosios technologijos sporte atsirado labai veržliai, ir būtų kvaila manyti, kad norint pasiekti geros formos, pakaks nusipirkti laikrodį ar kitą išmanųjį pagalbininką. Tačiau pastebėta, kad būtent technologiniai padėjėjai motyvuoja akimirkomis, kai to ypač reikia, nes, kaip žinome, reguliarumas ir atkaklumas lemia „darbo vaisius“.
Net namų sąlygomis yra įmanoma išlaikyti ar net pasiekti geros fizinės formos. Užsiėmimai padeda pagerinti bendrą kūno savijautą, taip pat mažina kasdien kaupiamą stresą. Susipažinkite su technologijų ir belaidžių prietaisų gamintojo „Garmin“ pateiktomis rekomendacijomis, kaip efektyviai treniruotis namuose, neprarandant motyvacijos.
7 minučių treniruotė
Norint išjudėti iš sėdėjimo vienoje padėtyje, kiekvieną dieną rekomenduojama atlikti nors šiek tiek veiklos. Tačiau laikomasi klaidingos nuomonės, kad treniruotės visada turi būti ilgos ir varginančios. Tuo galima užsiimti ir prieš pietų pertrauką. Galite bet kuriuo metu padaryti trumpą pertraukėlę – tai leis jums pajudėti ir atsikratyti organizme susikaupusios įtampos. Įvairiose mobiliosiose programose, kurias galite rasti savo išmaniajame telefone, tiek ir populiarioje vaizdo transliacijos svetainėje „Youtube“, galite rasti įvairių treniruočių programų, leidžiančių išlikti geros fizinės formos.
„Garmin Connect“ treniruočių programos
Jei kasdien naudojate „Garmin“ išmanųjį laikrodį, tai reiškia, kad esate šios mobiliosios programėlės vartotojas. Bet ar esate susipažinęs su jau parengtais treniruočių planais? Jie gali praversti, jei jums imtų trūkti idėjų savo treniruotėms. Tai taip pat leidžia pasirinkti, kokius pratimus norite atlikti, pridedant ir apšilimo, ir atšilimo laiką, pasirenkant tinkamiausią užsiėmimų trukmę. Būkite kūrybingi ir sukurkite jums tinkamiausią treniruočių planą patys!
Naudokitės šokdyne
Galbūt esate pamiršę tokį seną išradimą, kaip šokdynė, nebent iki šiol reguliariai lankėtės sporto salėje. Šokdyne galima aktyviai treniruotis, o treniruočių metu puikiai treniruoti ištvermę, gerinti laikyseną, taip pat atsikratyti nereikalingų kilogramų. Atsižvelkite į tai, kad šokdynė bus vertinga ir gera investicija, nes namuose ji užima labai mažai vietos ir ją nesunku pasiimti su savimi, jei planuojate išeiti į lauką.
Išlaisvink kūną joga
Jei jums renkatės ramią veiklą, išbandykite jogą! Kad ja užsiimtumėte, jums reikia itin menkos sportinės įrangos – tik gimnastikos kilimėlio. Joga suteiks jums galimybę atsipalaiduoti, atsipūsti ir užsiimti savo kvėpavimo ritmu. Tai puikus būdas ramiai dirbti ir pažinti savo kūną bei pojūčius.
10 000 žingsnių iššūkis
Šiuo metu, laikantis visų saugos priemonių, vis dar įmanoma leisti laiką, pavyzdžiui, einant pasivaikščioti. Priimkite iššūkį – išsikelkite tikslą trisdešimt dienų (vieną mėnesį) nueiti po 10 000 žingsnių per dieną. Naudokitės laiku, kurį galite praleisti gamtoje, praleisdami apie 7 km per dieną gryname ore, pažindami dar neatrastus pėsčiųjų maršrutus.
Ruošdamiesi pradėti treniruotes, nepamirškite, kad norint palaipsniui paruošti kūną fizinei veiklai, būtina sekti stebėti jums tenkantį krūvį. Nepatartina išbandyti viską iš karto, keliant sau per daug ambicingus tikslus, ypač jei iki šiol gyvenote sėslų gyvenimo būdą. Skelbkite iššūkį sau, reguliariai sportuodami su fiziniu krūviu ir palaipsniui didindami intensyvumą. Savo treniruočių krūvį galite stebėti taip pat ir naudodamiesi „Garmin“ išmaniaisiais laikrodžiais, kurie galės nustatyti jūsų širdies ritmą, pulsą, kad treniruotės metu savo organizmo neperkrautumėte.