Įspūdingas kapitonės atsisveikinimas: Lietuvos tinklininkės Europos lygoje parklupdė rumunes
Lietuvos moterų tinklinio rinktinė įspūdingu stiliumi užbaigė savo debiutinį sezoną CEV Europos lygoje.
Lietuvos moterų tinklinio rinktinė įspūdingu stiliumi užbaigė savo debiutinį sezoną CEV Europos lygoje.
Šiauliuose prasidėjusio Europos lygos turnyro pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė penktadienį 3:0 (25:19, 25:20, 25:23) nugalėjo Portugalijos komandą.
Po dešimtmečio pertraukos atkurtą Lietuvos moterų tinklinio rinktinę jau šį savaitgalį bus galima išvysti Šiauliuose.
Pirmasis įskaitinis taškas Europos lygoje lietuvėms atiteko už pralaimėjimą po penkių setų kovos.
„Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre geriausiai iš lietuvių pasirodžiusios Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė devintąją vietą.
Europos lygoje debiutuojanti Lietuvos moterų tinklinio rinktinė penktadienį turėjo neeilinę galimybę išbandyti savo jėgas žaidžiant prieš vieną geriausių pasaulio žaidėjų.
Tai bus ypatinga akistata Lietuvos tinklininkėms, nes Švedijos rinktinei atstovauja viena geriausių pasaulio žaidėjų Isabelle Haak.
Dvi mūsų šalies poros pateko į geriausiųjų ketvertukus, o Danielės Kvedaraitės ir Jekaterinos Saulės duetas pasidabino sidabro apdovanojimais.
Osijeke (Kroatija) vykusio turnyro antrosiose rungtynėse lietuvės visus tris setus atkakliai priešinosi šeimininkėms kroatėms.
Lietuvos moterų tinklinio rinktinė šeštadienį Osijeke (Kroatija) pradėjo savo debiutinę kelionę Europos lygoje.