
Trečiadienį paaiškėjo dar du Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio dalyviai. Jais tapo Šiaulių ir Alytaus klubai.
FA „Šiaulių“ komanda ketvirtfinalio rungtynėse namuose 2:1 (1:1) įveikė Telšių „Džiugą“.
Jau 2-ąją rungtynių minutę šiauliečius į priekį išvedė Nedas Garbaliauskas. 41-ąją min. „Džiugo“ legionierius Ibrahimas Cisse rezultatą išlygino.
Pergalingą įvartį 84-ąją min. pelnė tas pats N. Garbaliauskas.
Pusfinalyje FA „Šiauliai“ žais su „Kauno Žalgiriu“.
Pirmoje lygoje rungtyniaujanti Alytaus DFK „Dainava“ po baudinių serijos eliminavo Vilniaus raj. „TransINVEST“ ekipą.
Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
Įdomu tai, kad ir šiose rungtynėse pirmas įvartis krito 2-ąją min., kai pasižymėjo DFK „Dainavos“ žaidėjas Evansas Appiah. 33-iąją min. pusiausvyrą atstatė „TransINVEST“ futbolininkas Ričardas Šveikauskas.
Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, todėl viskas sprendėsi baudinių serijoje.
Nerezultatyvioje baudinių serijoje didvyriu tapo „Dainavos“ vartų sargas Airidas Mickevičius. Jis atrėmė net keturis baudinius ir alytiškiai triumfavo šioje smūgių serijoje 2:1.
Pusfinalyje DFK „Dainava“ kausis su Pirmos lygos lydere Kretingos „Minija“.
Sportas24.lt






